אודות

אדר' שגית גולדשמידט- בוגרת הפקולטה לאדריכלות ובנוי ערים מהטכניון (B. Arch) ובעלת תואר שני מהטכניון (M.Sc)  בהצטיינות. בעלת ניסיון עשיר בתכנון עשרות פרויקטים, מבנים בעלי משמעות רעיונית ועומק תכנוני.

המשרד עוסק בתכנון בתים פרטיים ייחודיים, ונותן מענה לקשת רחבה של דרישות מגורים, החל מבניה פרטית וכלה בתכנון שכונות בהרחבות קיבוצים. התכנון כולל מענה משלב התכנון הראשוני, עבודה מול ועדות התכנון וליווי במהלך הבניה עד אכלוס הבית, לרבות עיצוב הפנים.

בתחום מבני ציבור, אנו מתכננים מבני משרדים ומסחר, מעונות יום, ובתי אבות , עם התמחות מיוחדת בתכנון בתי כנסת. גם כאן אנו נותנים מענה משלב הבנת צרכי הלקוח בניית "פרוגרמה", תכנון ראשוני, רישוי בוועדות התכנון, ועד שלב אכלוס המבנה תוך ירידה לפרטי עיצוב הפנים.

לאורך כל הדרך אנחנו כאן בשבילכם, מלווים אתכם במקצועיות ונותנים לכם בטחון ושקט נפשי בתהליך המורכב של התכנון והבניה. בשבילינו, כל פרויקט הוא מסע משותף, והזדמנות להכיר את עולמו וטעמו של כל לקוח.

הערכים המובילים אותנו

ArtboardA line styled icon from Orion Icon Library.

תפקיד האדריכל להקשיב ולזהות את הדגשים המתאימים לכל לקוח, ולתכנן אדריכלות המתאימה לו באופן אישי. אני מלווה את הלקוח משלב הרעיון והסקיצה ועד לשלב בחירת חומרי הגמר ופרטי העיצוב, תוך הקפדה כי השפה האדריכלית תתאים לרצונו ולטעמו של המשתמש. יצירתיות וגמישות מחשבה מובילים את עבודת המשרד.

CropA line styled icon from Orion Icon Library.

אנו מבינים שהאדריכלות שאנחנו יוצרים תשפיע רבות על אורח חייהם, על הרגליהם ועל רגשותיהם של לקוחותינו. וכי הסביבה הפיסית מאפשרת ותומכת בקיומה של התנהגות ופעילות האדם בתוכה. על כן, אדריכלות נעימה, ברורה ומוארת תיצור תחושת ביטחון ורוגע, ותאפשר פעילות בנוחות וביעילות.

RulerA line styled icon from Orion Icon Library.

אדריכלות צריכה להתייחס לסביבתה, ולקשר בין החוץ והפנים באופן הדוק. מתוך תפישת עולם זו נבנתה השפה האדריכלית המאפיינת את המשרד. המשרד יושב במושב גמזו, מוקף בשדות ומטעים ושואב השראה מעולם הטבע והמרחב סביבו. גם תוצרי התכנון של המשרד מאופיינים בשימוש רב בחומרים טבעיים, ובקו טבעי וזורם.

DesignA line styled icon from Orion Icon Library.

תכנון חכם מתחשב גם בהשפעות האקלימיות על המבנה. הבנה של המערכת הטבעית מאפשרת לשקלל נכון את זווית העמדת המבנה, את ההצללות ואת התאורה הטבעית, וכן את כיווני האויר ואת השימוש הנכון בחומרי הבניה. במשרדינו נותנים מקום לתפיסת עולם "ירוקה".

Set SquareA line styled icon from Orion Icon Library.

אדריכלות מקצועית, עכשווית, אחראית ומדויקת. אדריכלות הנשארת עם היד על הדופק – אך לא נגררת לאופנה חולפת.